Uplynulou sobotu jsme zavítali na půdu lídra naší soutěže ze Sibřiny. Vinou mnoha absencí jsme postrádali 5 hráčů naší obvyklé sestavy a tak jsme byli rádi, že nám již poněkolikáté pomohli kluci ze starší přípravky, tentokrát Filip Kabelka a Honza Kočí. Na všech přítomných bylo vidět velké odhodlaní připravit soupeři první prohru v soutěži. Od počátku se hrálo vyrovnané utkání s mírnou územní převahou domácích, avšak naše obrana hrála pozorně. Bohužel přišla 10 minuta – první chybička v naší hře a hned znamenala vedení domácích 1:0. Nás to však nepoložilo a vrhli jsme se do útoku. V 19 minutě se dostal před bránu Ondra Tichota a chytrou střelou srovnal krok na 1:1. Nedlouho poté se Filip Kabelka dostal do samostatného úniku a nejmladší hráč na hřišti s touto šancí naložil jako starý mazák, položil si brankáře a v klidu nás poslal do vedení 1:2. Do konce poločasu měl na hlavě po rohu 3. branku Jáša, avšak těsně minul. Druhou půlku jsme chtěli hrát stejně, vydržet se soupeřem běhat a využít nějaké chybky. Bohužel ta přišla opět naší straně a ukázkovým vlastencem po špatné domluvě bylo opět srovnáno. 2:2. Kluci to dále zkoušeli a makali, co to šlo… Bohužel do konce zápase se ještě 2x prosadila Sibřina a celkově tak vyhrála 4:2.

S nejlepším týmem soutěže jsme rozhodně neudělali ostudu a naši kluci zaslouží velkou pochvalu a absolutorium za to, jak k zápasu přes všemožné absence přistoupili, nutno podotknou, že kluci z přípravky nám moc pomohli a přispěli k dobrému výkonu. Pokud se ze svých chyb poučíme, budeme schopni porazit i takového soupeře, jakým Sibřina bezesporu je.

Velký dík zaslouží také náš kotel, který celý zápas poctivě fandil a byl slyšet

V dalším kole hostíme 11.5. Brádzim, přijďte nás podpořit