Dvě domácí utkání s Nehvizdy a poté s Hrusicemi byly jako přes kopírák. Dobrý první poločas a poté kolaps, kdy jsme naneštěstí zápasy ztráceli. Bohužel nám to tam, jak se říká nepadá a nervozita se nám lepí na podrážky.

V zatím posledním utkání jsme zajížděli na půdu (právem) ambiciózních Radošovic, kdy jsme konečně chtěli také protrhnout výsledkové trápení. Avšak tentokrát přišla ledová sprcha hned na začátku a my v 15. minutě prohrávali 3:0. Naše kluky to však nepoložilo, začali soupeře mačkat a skoro celý zápas se následně odehrával před jeho brankou. Opět se ale projevila naše podzimní bolest, neproměňování i těch největších tutovek a manko jsme již nestihli smazat. Kluci však za přístup a výkon zaslouží velkou pochvalu.S takovou hrou, plnou pohybu, kliček, nahrávek, odvahy a nasazení jistě přijde i výsledková vzpruha

S trochou nadsázky můžeme tento zápas za jeho průběh přirovnat k bitvě Slavie s Barcelonou.

Čestlice – Nehvizdy 3:7
Čestlice – Hrusice 0:4
Radošovice – Čestlice 5:3