Kalendář událostí

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
4
6
Starší přípravka – OFS Praha-východ 9:00
Starší přípravka – OFS Praha-východ v Sportovní klub Světice
Říj 6 @ 9:00 – 12:00
Mistrovský fotbalový turnaj starší přípravky v rámci okresu Praha-východ (Divize B).  
Starší přípravka JVL zápas TJ SOKOL ČESTLICE – TJ Březiněves 11:00
Starší přípravka JVL zápas TJ SOKOL ČESTLICE – TJ Březiněves v TJ Březiněves
Říj 6 @ 11:00 – 12:30
Jihovýchodní liga
Mladší přípravka turnaj OFS Praha-východ (bílá) 14:00
Mladší přípravka turnaj OFS Praha-východ (bílá) v SK Vyžlovka
Říj 6 @ 14:00 – 16:30
Mistrovský fotbalový turnaj mladší přípravky v rámci okresu Praha-východ (Divize D).  
A tým zápas TJ SOKOL ČESTLICE – FK Radošovice B 16:00
A tým zápas TJ SOKOL ČESTLICE – FK Radošovice B v Čestlice, Hřiště Čestlice
Říj 6 @ 16:00 – 18:00
 
7
8
9
10
11
12
Mladší přípravka turnaj OFS Praha-východ (bílá) 10:00
Mladší přípravka turnaj OFS Praha-východ (bílá) v TJ Mnichovice
Říj 12 @ 10:00 – 12:30
Mistrovský fotbalový turnaj mladší přípravky v rámci okresu Praha-východ (Divize D).  
Mladší žáci zápas TJ SOKOL ČESTLICE – TJ Sokol Hrusice 10:15
Mladší žáci zápas TJ SOKOL ČESTLICE – TJ Sokol Hrusice v TJ Sokol Čestlice
Říj 12 @ 10:15 – 11:45
Mistrovský zápas – OPSŽ Praha východ
Mladší žáci JVL zápas FC Háje JM – TJ SOKOL ČESTLICE 13:00
Mladší žáci JVL zápas FC Háje JM – TJ SOKOL ČESTLICE v FC Háje Jižní Město
Říj 12 @ 13:00 – 14:30
Jihovýchodní liga
13
Starší přípravka – OFS Praha-východ 9:00
Starší přípravka – OFS Praha-východ v TJ Sokol Škvorec
Říj 13 @ 9:00 – 12:00
Mistrovský fotbalový turnaj starší přípravky v rámci okresu Praha-východ (Divize B).
Mladší přípravka turnaj OFS Praha-východ (modrá) 10:00
Mladší přípravka turnaj OFS Praha-východ (modrá) v SK Kostelec u Křížků
Říj 13 @ 10:00 – 13:00
Mistrovský fotbalový turnaj mladší přípravky v rámci okresu Praha-východ (Divize C).  
A tým zápas Sokol Sluštice – TJ SOKOL ČESTLICE 15:30
A tým zápas Sokol Sluštice – TJ SOKOL ČESTLICE v Sokol Sluštice
Říj 13 @ 15:30 – 17:30
 
14
15
16
17
19
Mladší žáci zápas FK RADOŠOVICE – TJ SOKOL ČESTLICE 13:00
Mladší žáci zápas FK RADOŠOVICE – TJ SOKOL ČESTLICE v FK RADOŠOVICE
Říj 19 @ 13:00 – 14:30
Mistrovský zápas – OPSŽ Praha východ
Starší přípravka – OFS Praha-východ 14:00
Starší přípravka – OFS Praha-východ v TJ Slavia Louňovice
Říj 19 @ 14:00 – 17:00
Mistrovský fotbalový turnaj starší přípravky v rámci okresu Praha-východ (Divize B).
20
Mladší přípravka turnaj OFS Praha-východ (bílá) 11:00
Mladší přípravka turnaj OFS Praha-východ (bílá) v TJ Sokol Čestlice
Říj 20 @ 11:00 – 13:30
Mistrovský fotbalový turnaj mladší přípravky v rámci okresu Praha-východ (Divize D).  
A tým zápas TJ SOKOL ČESTLICE – Čechie Doubek 15:30
A tým zápas TJ SOKOL ČESTLICE – Čechie Doubek v Čestlice, Hřiště Čestlice
Říj 20 @ 15:30 – 17:30
 
21
22
23
24
25
26
Mladší přípravka turnaj OFS Praha-východ (modrá) 10:00
Mladší přípravka turnaj OFS Praha-východ (modrá) v FK Slavoj Koloděje
Říj 26 @ 10:00 – 13:00
Mistrovský fotbalový turnaj mladší přípravky v rámci okresu Praha-východ (Divize C).  
Mladší žáci zápas TJ SOKOL ČESTLICE – Football Tallent Academy 10:15
Mladší žáci zápas TJ SOKOL ČESTLICE – Football Tallent Academy v TJ Sokol Čestlice
Říj 26 @ 10:15 – 11:45
Mistrovský zápas – OPSŽ Praha východ
28
29
30
31